menu

Portal Turystyczny Blizejslonca.pl
 
Strona główna > Specjalnie dla grup

Tramp Travel doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania osób podróżujących w małych bądź większych grupach, dlatego wychodzimy ze specjalną propozycją, która pomoże zaoszczędzić koszty oraz stworzy Państwu więcej możliwości wypoczynku.
Wszystkie grupy turystów obsługiwane są przez Departament Imprez Grupowych. Nasz wyszkolony personel pomoże Państwu w wybraniu prawidłowej oferty spełniającej Państwa oczekiwania. Dopasuje zakwaterowanie i kierunek wyjazdu stosownie do wielkości grupy oraz zasobności portfela.
Letni sezon jest okresem, kiedy to zależy nam na wyjeździe familijnym, bądź pragniemy spędzić wakacje z grupą znajomych, dla których zazwyczaj w ciągu roku nie mamy czasu. Nasza firma zadbała i o to. Posiadamy specjalną ofertę dla grup od 8 osób. Już w takim przypadku proponujemy jedno miejsce gratis.

SPECJALNY SERWIS DLA GRUP POWYŻEJ 30 OSÓB
Grupami powyżej 30 osób zajmuje się indywidualnie Departament Imprez Grupowych, a wolne miejsca to nie wszystko w przypadku takich grup. Dla tych grup możemy zaproponować cały dodatkowy serwis zgodnie z Państwa zainteresowaniami i życzeniami. Specjalne życzenia prosimy uzgadniać przed wyjazdem.

Spójrz na propozycję: wybierz termin i zniżkę.
WYJAZDY październik czerwiec, wrzesień lipiec, sierpień
APARTAMENT 1 gratis na 8 osób 1 gratis na 15 osób 1 gratis na 20 osób
HOTEL 1 gratis na 10 osób 1 gratis na 20 osób 1 gratis na 25 osób


REZERWACJA MIEJSC
Państwa grupa ma gwarancję rezerwacji miejsc w autokarze obok siebie podczas przejazdów tranzytowych oraz na wszystkich wycieczkach fakultatywnych.

ZMIANY UCZESTNIKÓW
Istnieje możliwość zmiany uczestnika wchodzącego w skład grupy nawet na 10 dni przed wyjazdem całkiem bezpłatnie.

DLA STUDENTÓW
Tramp Travel posiada specjalnie przygotowaną ofertę dla studentów. Atrakcyjne terminy, ceny oraz pobyty wraz z młodzieżą w miejsco--wościach o specjalnych preferencjach. Aby zapoznać się z ofertą, zadzwońcie Państwo do nas po bezpłatny katalog z ofertą studencką, tel. 033/822 70 89.

DLA HOBBISTÓW ORAZ GRUP ZAWODOWYCH
Tramp Travel posiada również możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań, konferencji lub zwiedzania ciekawych miejsc zgodnie z Państwa zainteresowaniami. Organizujemy pobyty dla osób o szczególnych zainteresowaniach, spotkania z hobbistami lub grupami zawodowymi w celu wymiany spostrzeżeń czy opinii.

DLA SENIORÓW
Tramp Travel nie zapomina też o seniorach, dla których przygotowaliśmy specjalne programy za atrakcyjną cenę oraz dodatkową opcję dla inwestorów. Inwestycje w domy seniora i domy spokojnej starości to doskonała lokata kapitału na przyszłość.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE
Mamy doświadczenie w organizowaniu wyjazdów dla osób niepełnosprawnych i będzie nam przyjemnie gościć Państwa na naszych imprezach.Egzotyczne wycieczki do Azji

Wczasy na Mazurach

 Copyright 2003 by Tramp Travel. Created by Nets & i-matix
TRAMP TRAVEL HOLIDAYS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 23
tel./fax: 033/ 828 19 80, 828 19 90, 822 70 89
e-mail: biuro@tramptravel.com.pl