menu

Portal Turystyczny Blizejslonca.pl
 
Strona główna > Trampolino

Trampolino Klub to najnowsza propozycja dla rodziców i ich dzieci, która jest odpowiedzią na pytanie, co zrobić z moją ukochaną pociechą, kiedy w planach jest romantyczna kolacja, miłe spotkanie ze znajomymi i nie tylko. Trampolino to klub, w którym dzieci będą się bawić i uczyć z zawodowymi pedagogami w miłej atmosferze, a Państwo możecie cały wolny czas poświęcić dla siebie, l wszyscy będą zadowoleni.

DLA KOGO JEST TRAMPOLINO?
Trampolino Klub to nowa forma wypoczynku dla dzieci wraz z rodzicami. Jest to doskonała recepta na wspólny wypoczynek całych rodzin pod hasłem: „dla każdego coś dobrego". Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą i przekonajcie się, że Trampolino to doskonałe rozwiązanie na wakacyjną wolność dla Państwa i dzieci. To wspólne wieczory we dwoje, spotkania z nowymi przyjaciółmi i zawieranie znajomości na długi czas bez martwienia się o pociechę.

DZIECIĘCY KLUB MŁODYCH WILKÓW!
Dla naszych milusińskich proponujemy Klub Młodych Wilków Morskich. Zajęcia w klubie odbywają w dwóch grupach wiekowych 3-5 lat oraz 6-12 lat. Klub ma swój wizerunek w postaci koszulki T-shirt z literą T jak Trampolino. Wszystkie dzieci należące do klubu zapraszamy do zabawy na plaży, na placu zabaw, bądź w pokojach klubowych.

ZOSTAŃ KLUBOWICZEM!
Każdy milusiński otrzymuje specjalny zestaw klubowicza, który umili mu czas spędzony w grupie rówieśników.

ZRÓB REZERWACJĘ!
Aby zrobić rezerwację wystarczy przy podpisywaniu umowy wyrazić chęć uczestnictwa dziecka w Klubie Trampolino. Decyzję możecie też Państwo podjąć na miejscu. Zapłatę w wysokości 15 Euro od jednego dziecka uiszczacie Państwo w Grecji u rezydenta, który wręczy Państwu szczegółowy program zajęć w Klubie. Szukajcie obiektów oznaczonych znakiem klubu Trampolino.

CO TO JEST?
Jest to klub Młodych Wilków Morskich, zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych dla dzieci 3-5lat i dla dzieci 6-12 lat. Możliwość skorzystania z oferty klubu istnieje jedynie dla osób mieszkających w obiektach oznaczonych symbolem TRAMPOLINO. Koszt udziału jednego dziecka w klubie wynosi 15 EURO za turnus i jest płatny u rezydenta. Aby się zapisać prosimy zgłaszać tę opcję przy podpisywaniu umowy lub po przyjeździe.

KIEDY JEST OTWARTY?
Klub Młodych Wilków jest otwarty od czerwca do września i obejmuje 5 dziennych spotkań w ciągu 10 dniowego turnusu w godzinach 09.00 - 14.00 oraz 2 wieczorne spotkania w turnusie w godzinach 19.00 - 23.00. Na zajęcia rodzice przyprowadzają dzieci samodzielnie.

CO ROBIĄ DZIECI?
Wilki Morskie spędzają aktywnie czas na zabawie w piłkę, grach plażowych, malowaniu itp. Dziećmi podczas sesji opiekują się wykwalifikowani pedagodzy.

CO Z DZIEĆMI SPECJALNEJ TROSKI?
Oczywiście każde dziecko zapraszamy do klubu. Nasi pedagodzy potrafią zapełnić czas każdemu dziecku. Będzie nam miło jeśli powierzycie nam Państwo swoją pociechę.

Egzotyczne wycieczki do Azji Copyright 2003 by Tramp Travel. Created by Nets & i-matix
TRAMP TRAVEL HOLIDAYS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 23
tel./fax: 033/ 828 19 80, 828 19 90, 822 70 89
e-mail: biuro@tramptravel.com.pl